ART / Lithographs / Litographs in colors 12743105
nr 1274 3105
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
4 pcs, Berndt-Rune Jäverbrant (b. 1941), Sweden. Stockholm, Sweden: Nationalmuseum, Skeppsholmen, Mariaberget och Skeppsbron. Signed. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 225-upplaga och 325-upplaga. Sheet: 38x58 - 45x58 - 85x61 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 4 st, Stockholmsmotiv: Nationalmuseum, Skeppsholmen, Mariaberget och Skeppsbron. Signerade. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 225-upplaga och 325-upplaga. Bladets mått: 38x58 - 45x58 - 85x61 cm
SEK 200
Monday September 9 2019
at 20:49:07
4/9 19:38:34
150 kr
9/9 20:11:35
Berndt-Rune Jäverbrant
Read more about Berndt-Rune Jäverbrant