FURNITURE / Tables / Tea table 13776464
nr 1377 6464
TEA TABLE
1800-talets första hälft, rotfanerad skiva. Width: 90 cm. Width: 73 cm. Height: 74 cm,
1800-talets första hälft, rotfanerad skiva. Bredd: 90 cm. Djup: 73 cm. Höjd: 74 cm
SEK 250
Monday February 8 2021
at 19:40:42
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr