KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14029184

nr 1402 9184

Anders Widjedal

(f. 1964), Sverige

Oljemålning, Anders Widjedal (f. 1964), Sverige, tillskriven. Köksinteriör. Ej signerad. Olja på pannå, 122x122 cm, oramad

Kondition: slitage, skador

Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 7 juni 2021
kl 19:49:26

2/6 16:39:51 1      300 kr
7/6 17:22:35 2      Vinnande bud

Anders Widjedal

Läs mer om Anders Widjedal