FURNITURE / Tables / Vinställ 6274569

nr 627 4569

Vinställ

19th century, England, inlaid woodwork, length. 54, width: 40, height: 75, wear, damages.

1800-tal, England, Intarsia, längd. 54, djup: 40, höjd: 75

Condition: slitage, skador

1500

SEK 1500

Monday Mars 1 2010
at 16:00:00