ÖVRIGT / Diverse / Blomlåda 9952025
*
nr 995 2025
Blomlåda
teak / plåt, 1960-tal, längd: 82 cm, djup: 29 cm, höjd: 60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:15:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/10 21:20:09
1
300 kr
6/11 21:35:18
2
350 kr
15/11 13:34:15
3
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomlåda plåt teak teakmöbler trä
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:33
-
7022 Bokstöd
ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:09
-
7047 Bordstabletter
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
7049 Dekorelement
4 delar, trä. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:14
-
7051 Dekorelement
6 delar, trä
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:55
-
6024 Kaffekannor
2 st, Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Ros..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:26
*
Blomlåda
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2025
Blomlåda
teak / plåt, 1960-tal, längd: 82 cm, djup: 29 cm, höjd: 60 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 31/10 21:20:09 | 1 | 300 kr |
| 6/11 21:35:18 | 2 | 350 kr |
| 15/11 13:34:15 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomlåda plåt teak teakmöbler trä
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:33 -
7022 Bokstöd
ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:09 -
7047 Bordstabletter
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
7049 Dekorelement
4 delar, trä. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:14 -
7051 Dekorelement
6 delar, trä
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:55 -
6024 Kaffekannor
2 st, Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Ros..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:26



