MÖBLER / Bord / Matbord med klaffar 10267251
nr 1026 7251
Matbord med klaffar
1800-tal, Mahogny, Låda, längd: 63 + 2x25, djup: 84 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 mars 2016
kl 20:27:50
700 kr
900 kr