FURNITURE / Tables / Bedside table 11654117
nr 1165 4117
BEDSIDE TABLE
1950s, length: 54 cm, width: 30 cm, height: 52 cm, wear.
1950-tal, längd: 54 cm, djup: 30 cm, höjd: 52 cm
Condition: slitage
SEK 600
Monday February 26 2018
at 19:09:17
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
300 kr (Robot)
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr