GLAS OCH KERAMIK / Glas / Karaff 10906085

nr 1090 6085

Karaff

1800-tal, ej originalpropp

Kondition: propp med nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 februari 2017
kl 19:52:27

20/2 17:35:21 1      Vinnande bud