GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Rökelsekar 5726062

nr 572 6062

Rökelsekar

Kina, Famille Vert, 16/1700-tal, höjd: 13 dia 20, skador

Utrop:

2.500 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 23 mars 2009

23/3 14:19:55 1      Vinnande bud