ÖVRIGT / Diverse / Kalender 9614002
*
nr 961 4002
Kalender
Esquire girl, 1952, i originalomslag
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:13:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/5 18:01:28
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: esquire girl i originalomslag kalender
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:33
-
7022 Bokstöd
ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:09
-
7047 Bordstabletter
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
7049 Dekorelement
4 delar, trä. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:14
-
7051 Dekorelement
6 delar, trä
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:55
-
6024 Kaffekannor
2 st, Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Ros..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:26
*
Kalender
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4002
Kalender
Esquire girl, 1952, i originalomslag
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/5 18:01:28 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: esquire girl i originalomslag kalender
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:33 -
7022 Bokstöd
ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:09 -
7047 Bordstabletter
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
7049 Dekorelement
4 delar, trä. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:14 -
7051 Dekorelement
6 delar, trä
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:55 -
6024 Kaffekannor
2 st, Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Ros..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:26



