KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15407430

nr 1540 7430

Blandteknik

Asien, Djonker, 27x52 cm, yttermått inklusive ram: 32x58 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

måndag 15 maj 2023
kl 19:09:17