KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14235375
nr 1423 5375
Etsningar
4 st, Efter Carl Larsson, yttermått inklusive ram: 41x31 cm. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:58:44
1.200 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr