KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15543058
nr 1554 3058
Ingvar Andersson
(f. 1947), Sverige
Vinterlandskap. Signerad, daterad 1983. Akvarell, bildmått: 24,5x35,5 cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm
Ingvar Andersson, svensk konstnär född 1947.
Utrop:
300 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 18:38:47