FURNITURE / Tables / Tea table 15663290
nr 1566 3290
TEA TABLE
birch wood, 20th century. Diameter: 75. Height: 69 cm, wear.
björk, 1900-tal. Diameter: 75. Höjd: 69 cm
Condition: slitage
SEK 250
Monday September 25 2023
at 20:55:59
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)