MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Väggdekoratoner 17098302
nr 1709 8302
Väggdekoratoner
2 pcs, lackarbete och konstmaterial, 110x45 cm, smärre skador och slitage.
2 st, lackarbete och konstmaterial, 110x45 cm
Condition: smärre skador och slitage
1200
SEK 1100
Monday June 16 2025
at 19:27:08
1.000 kr