MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 9794484

nr 979 4484

Sekretär

snedklaff, 1800-tal, längd: 90 cm, djup: 43 cm, höjd: 110 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 september 2015
kl 19:38:42

7/9 19:31:44 1      Vinnande bud