ÖVRIGT / Diverse / Vägglykta 10379601

nr 1037 9601

Vägglykta

Utomhus, längd: 125 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 maj 2016
kl 20:58:07