ART / Oil paintings / Oil painting 12019044

nr 1201 9044

OIL PAINTING

unidentified artist. Signerad Hellström, dated -53, klippor. Oil on panel, 20x26 cm,

Oidentifierad konstnär. Signerad Hellström, daterad -53, klippor. Olja på pannå, 20x26 cm

Yes

Monday September 3 2018
at 18:12:47