MÖBLER / Bord / Skrivbord 6536587
nr 653 6587
Skrivbord
Gustaviansk stil, Mahogny, längd: 136, djup: 68, höjd: 76
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 augusti 2010
kl 17:36:09
29/8 13:35:26
1.000 kr
30/8 17:31:09
Den Gustavianska stilen