Ã–VRIGT / Mattor / N.v persisk 3491013

nr 349 1013

N.v persisk

antik, 112x384, reducerade kortsidor, jämnt ställvis hårdare slitage, senare langett, lagning. Reduced sides, some wear partly heavier, repair.

söndag 27 februari 2005
kl 17:00:00

  • 27 feb

TEMA Orientaliska mattor 1

Har du en eller flera äldre el

Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 1