ÖVRIGT / Mattor / N.v persisk 3491013
nr 349 1013
N.v persisk
antik, 112x384, reducerade kortsidor, jämnt ställvis hårdare slitage, senare langett, lagning. Reduced sides, some wear partly heavier, repair.
söndag 27 februari 2005
kl 17:00:00
27 feb
TEMA Orientaliska mattor 1
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 1