MÖBLER / Bord / Skrivbord 5326394

nr 532 6394

Skrivbord

England, längd: 136, djup: 75, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 14 juli 2008
kl 16:21:41