Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Textilier 15543147

nr 1554 3147

Textilier

3 st, siden, Kina. Ca 30x80 cm, 30x60 cm, 84x57 cm

Kondition: slitage, skador, fläckar

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 augusti 2023
kl 20:30:21

7/8 18:28:47 1      Vinnande bud