KONST / Litografier / Färglitografi 10559077

nr 1055 9077

Färglitografi

Alvar, komposition, 26/150, signerad, 51x72

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 september 2016
kl 19:58:49

6/9 13:41:13 1      100 kr
12/9 19:09:53 2      Vinnande bud