MÖBLER / Bord / Damarbetsbord 8268314

nr 826 8314

Damarbetsbord

Rokokostil, längd: 75 cm, djup: 39 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 13 maj 2013
kl 18:31:07