MÖBLER / Bord / Bord 6142466

nr 614 2466

Bord

med låda, 1800-tal, längd: 91, djup. 59, höjd. 64

Kondition: kompletterat,kortade ben,slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 7 december 2009
kl 18:29:29

Superellipsbordet