FURNITURE / Tables / Salongsbord 4845330
nr 484 5330
Salongsbord
Lenght: ()
Nyrokoko, höjd: 76, diameter: 102 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1500
SEK 1900
Monday September 10 2007
at 16:00:00
1.600 kr
1.200 kr
1.800 kr