ÖVRIGT / Diverse / Skålar 9726134
nr 972 6134
Skålar
2 st, Persien, antika, diameter: 19-25
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 augusti 2015
kl 18:12:05
3/8 12:09:16