KONST / Litografier / Färglitografi 9862193
nr 986 2193
Färglitografi
signerad, 2/85, bladets mått: 122x86
Kondition: oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 18:24:15
12/10 14:45:08
Färglitografi
Kondition: oramad
nr 986 2193
Färglitografi
Kondition: oramad
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 12 oktober 2015 |
| 12/10 14:45:08 | 1 | Vinnande bud |