ÖVRIGT / Diverse / Kuriosa 8928173
nr 892 8173
Kuriosa
4 delar, Orientaliskt
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 maj 2014
kl 20:24:58
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr