ÖVRIGT / Diverse / Kuriosa 8928173

nr 892 8173

Kuriosa

4 delar, Orientaliskt

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 5 maj 2014
kl 20:24:58