LIGHTING / Wall lamps / Wall bracket mirrors 16165017
nr 1616 5017
WALL BRACKET MIRRORS
one pair, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm,
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
2600
SEK 2000
Monday April 29 2024
at 20:29:12
29/4 20:24:12
WALL BRACKET MIRRORS
nr 1616 5017
WALL BRACKET MIRRORS
Estimate: | 2600 |
Sold: | SEK 2000 |
Monday April 29 2024 |
29/4 20:24:12 | 1 | Vinnande bud |