ÖVRIGT / Diverse / Vikskärm 14744128
nr 1474 4128
Vikskärm
Modell äldre, 2 delar, 162x56 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:02:47
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)