nr 1255 5029
Golvlampfot
Teak, 50/60-tal, Bergboms. Höjd: 156
Kondition: slitage, saknar skärmfäste
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
150 kr |
måndag 20 maj 2019 kl 19:59:27
| Tid |
Kund |
Bud |
20/5 15:15:23
100 kr
20/5 18:14:12