ÖVRIGT / Diverse / Prydnadsvaser 8873601
nr 887 3601
Prydnadsvaser
1 par, Alabaster, höjd: 37
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:22:22
300 kr
200 kr