SILVER & METAL / Brass, Copper and Tin / Copper cauldron 7618640

nr 761 8640

COPPER CAULDRON

19th century, signed, height: 23, length: 29,

1800-tal, signerad, höjd: 23, längd: 29

800

SEK 700

Monday May 28 2012
at 19:11:20