KONST / Litografier / Färglitografi 16696499
nr 1669 6499
Corneille
(1922-2010), Belgien
Kvinna & fågel. Signerad, numrerad 40/50, daterad -95. Färglitografi, bildmått: 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 52x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 december 2024
kl 18:15:34
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
Corneille
Läs mer om Corneille