Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Mattor / Ryamatta 9255098



*

nr 925 5098


Ryamatta

135x265


Utrop:

600 kr

Såld:

1.900 kr

Sista tid för bud online:

måndag 17 november 2014
kl 20:06:53


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
12/11 22:00:07 1      200 kr
13/11 09:51:18 2      500 kr
13/11 19:59:29 3      300 kr
13/11 19:59:29 2      350 kr (Budbetjänt)
16/11 21:40:20 4      Vinnande bud
16/11 21:53:00 2      800 kr
16/11 21:53:00 4      900 kr (Budbetjänt)
16/11 21:53:58 2      1.100 kr
16/11 21:53:58 4      1.200 kr (Budbetjänt)
16/11 21:54:34 2      1.400 kr
16/11 21:54:34 4      1.500 kr (Budbetjänt)
17/11 13:26:03 2      1.600 kr
17/11 13:26:03 4      1.700 kr (Budbetjänt)
17/11 13:26:40 2      1.800 kr
17/11 13:26:40 4      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 17 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
  • 7021 Bonad/matta
    Röllakan, Ingegerd Silow (1916-2005), Sverige. "Få..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:30
  • 6084 Matta
    Kelim Afghan, 144x102 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:46
  • 6088 Matta
    Kelim, 170x121 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:50
  • 6092 Matta
    Kelim, 173x119 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:53
  • 6736 Matta
    Orientalisk 265x210 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:17
  • 7124 Matta
    Orientalisk Keshan, 268x196 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:17




Ladda ner broschyr