MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Weaving 17088256
nr 1708 8256
WEAVING
peasant, 19th century, Skåne. Width: 125 cm. Length: 208 cm ca, damages, fläckor.
Allmoge, 1800-tal, Skåne. Bredd: 125 cm. Längd: 208 cm ca
Condition: skador, fläckor
600
SEK 350
Monday June 9 2025
at 20:48:17
7/6 20:45:36
300 kr
9/6 17:58:53