MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 3865104
nr 386 5104
Byrå
sent 1800-tal, valnöt, längd: 95, djup: 46, höjd: 101 (fanérskador)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 november 2005
400 kr
1.000 kr
500 kr
800 kr