MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 3865104

nr 386 5104

Byrå

sent 1800-tal, valnöt, längd: 95, djup: 46, höjd: 101 (fanérskador)

Utrop:

300 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 14 november 2005