Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6834524



*

nr 683 4524


Pastell

Landskap, 45x36


Utrop:

200 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 28 februari 2011
kl 19:02:58


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
26/2 22:22:04 1      100 kr
28/2 14:43:51 2      150 kr
28/2 15:16:44 2      200 kr
28/2 16:51:52 1      200 kr
28/2 16:52:38 1      250 kr
28/2 18:57:58 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
  • 7194 Pastell
    Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:33
  • 7166 Pastell
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:58
  • 6485 Pasteller
    2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:24




Ladda ner broschyr