UR & KLOCKOR / Armbandsur / Herrarmbandsur 12202003
nr 1220 2003
Herrarmbandsur
Piaget, Kronograf, 38 mm. Vitmetall/förgyllning, manuell, plexiglas, läderband, box. Ca 1950. 3,8 cm, längd med armband: 25 cm
Kondition: slitage
Utrop:
10.000 kr
Såld:
7.200 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:20:39
26/11 18:00:29
7.000 kr
26/11 19:15:39
- Klassiska
26 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska