GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Terriner 4914730
nr 491 4730
Terriner
Lenght: ()
2st + 1st fat Gustavsberg[skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 500
Monday October 22 2007
at 16:20:11
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
450 kr