BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 4457098
*
nr 445 7098
Bordslampor
1-par, keramik
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 8 januari 2007
kl 16:54:27
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
8207 Bordslampa
1940-tal, trä och mässing, no 15378. Höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:39
-
8211 Bordslampa
Designtorget, "Pablo", vridbar ljupunkt, borstad a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17
-
8093 Bordslampa
Harri Koskinen, "Block Lamp" för Design House Stoc..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:24
-
8062 Bordslampa
Mässing med glasskärm. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:19
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:37
-
8329 Bordslampa
Porslin. Höjd: 75 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:13
*
Bordslampor
nr 445 7098
Bordslampor
1-par, keramik
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 januari 2007 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
8207 Bordslampa
1940-tal, trä och mässing, no 15378. Höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:39 -
8211 Bordslampa
Designtorget, "Pablo", vridbar ljupunkt, borstad a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17 -
8093 Bordslampa
Harri Koskinen, "Block Lamp" för Design House Stoc..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:24
-
8062 Bordslampa
Mässing med glasskärm. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:19 -
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:37 -
8329 Bordslampa
Porslin. Höjd: 75 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:13



