FURNITURE / Tables / Fällbord 4647408

nr 464 7408

Fällbord

Lenght: ()

1800-tal, mahogny, höjd: 70 dia 73, (fuktskador)

300

SEK 1100

Monday April 16 2007
at 16:58:15