BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 17113372
nr 1711 3372
Ljusstakar
+ vas, 3 delar, Daldansen, Rörstrand. Höjd: 25-30 cm
Kondition: nagg, krackeleringar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:18:11
27/6 14:58:33
Rörstrand