KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15758499
nr 1575 8499
Oidentifierad konstnär. Signerad Jensen, 1918. Motiv från Skåne. Olja på duk, 16x30 cm, yttermått inklusive ram: 28x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:32:34
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr