MÖBLER / Bord / Skrivbord 8758728
nr 875 8728
Skrivbord
30-tal, Björk, längd: 140, djup: 85, höjd: 78
Kondition: slitage, skadad
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 februari 2014
kl 18:04:08
200 kr
300 kr
Skrivbord
Kondition: slitage, skadad
nr 875 8728
Skrivbord
Kondition: slitage, skadad
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 17 februari 2014 |