Ã–VRIGT / Diverse / Fat 17132103

nr 1713 2103

Carl-Harry Stålhane

(1920-1990), Sverige

Fat, Rörstrand, "Havanna", 1950-tal. Längd: 35 cm. Bredd: 21 cm, höjd: 7 cm

Kondition: skadad, nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 juli 2025
kl 19:06:22

6/7 22:12:57 1      100 kr
14/7 19:01:23 2      Vinnande bud

Carl-Harry Stålhane

Läs mer om Carl-Harry Stålhane
Rörstrand