Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Karta 13732028

nr 1373 2028

Karta

"Essinge Villastad No1", 1920-tal, 27x29,5

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:24:28

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm