MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 8371538
nr 837 1538
Fåtöljer
Ett par, 30-tal
Kondition: slitage, ren behov
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 juli 2013
kl 20:45:19
150 kr
150 kr