MÖBLER / Byråar, sekretärer / Dragkista 6514031
nr 651 4031
Dragkista
1800-tal, avlutad furu, 2-delad, längd: 120, djup: 58, höjd: 118
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 augusti 2010
kl 17:45:15
100 kr
200 kr